רוברט קיוסקי – האיש שישנה לכם את דרך החשיבה על נכסים

רוברט קיוסקי – הסופר של “אבא עשיר, אבא עני” בנה את האימפריה המרשימה שלו לאחר שנים של למידה על תחום הכלכלה, מתכות יקרות, וקריירה בחיל הים האמריקאי. הודות לניסיון העתיר של קיוסקי בתחום הכלכלה והנדל”ן, הוא הפך לדמות מרכזית בתחום ההשקעות, והוא שינה במידה ניכרת את האופן בו אנשים מסתכלים על כסף.

לאחר שסיים את הקריירה הצבאית שלו, קיוסקי שם את עינו על תחום ההשקעות, ונחל הצלחה במכירת ארנקים, חולצות של להקות, ואפילו מכונות כתיבה. מלבד מכירת ארנקים, קיוסקי נחל כישלון בניסיונות הכלכליים האחרים שלו, מה שגרם לו למקד את תשומת ליבו בתחומי השקעה אחרים.
קיוסקי החל להשקיע במניות או בנדל”ן, אך נחל כישלון שהביא לכך שהוא איבד את כל כספו וגם את ביתו. לאחר שהפך להיות למוד כשלונות, קיוסקי החליט ללמד אחרים כיצד להימנע מטעויות כלכליות אשר מובילות בסופו של דבר לפשיטת רגל.

קיוסקי החל להעניק נאומי מוטיבציה בסמינר הצלחה שנקרא “כסף ואתה”, והחל לצבור אוהדים עם הזמן. הסדנאות שהעביר נחלו הצלחה אדירה, והחלו להעביר אותן גם מחוץ לארצות הברית. למעשה, ההצלחה של קיוסקי הייתה כה גדולה שהוא הצליח לצאת לפרישה מוקדמת בגיל 47 עם מיליוני דולרים בכיסו.
בזמן הפרישה, קיוסקי חיבר את “אבא עשיר, אבא עני” והחל להשקיע מחדש במניות ונדל”ן. ספרו נחל הצלחה עצומה והפך במהרה לרב מכר שלימד אנשים כיצד להצליח מבחינה כלכלית, וכן העניק להם השראה להצליח בחייהם.

למרבה ההפתעה, קיוסקי הפך להיות אחד מהמרצים החשובים ביותר בתחום ההשקעות; למרות שנחל לא מעט כישלונות והיה חסר בית, הוא הפך למומחה של הימנעות ממכשולים וביצוע של השקעות חכמות. כיום קיוסקי מהווה השראה לא שגרתית ומשפיען חשוב בכל הנוגע לאופן בו אנשים חושבים על השקעה בנכסים.

תכנים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *