טוני רובינס – ידע עצום על התפתחות אישית

במשך למעלה מ-4 עשורים, טוני רובינס פיתח תורה ייחודית להתפתחות אישית והצלחה, וכבש את העולם בסערה עם משנתו. במהלך התקופה הזו, יותר מ-50 מיליון אנשים נהנו מהפילוסופיה הייחודית של רובינס ששמו הפך להיות אחד השמות הידועים בעולם, גם בקרב אלו שלא מקשיבים להרצאות שלו באדיקות.

טוני רובינס - ידע עצום בתחום ההתפתחות האישית

טוני רובינס מציע שיטות ייחודיות להגיע להצלחה אישית ועסקית, וכיום הוא מעביר סדנאות לאנשים פרטיים וגם לעסקים גדולים שרוצים לבצע שינויים על מנת להגיע להצלחה. הישגיו הביאו אותו להיות האסטרטג העסקי מספר 1 בעולם כיום.

טוני רובינס החל את הקריירה שלו בתחום ההעצמה האישית בגיל 17, בתור מקדם סמינרים של הסופר ג’ים רון. ב-1988, עלתה לשידור פרסומת של רובינס שהפיצה את שמו ברבים, וגרמה לאנשים לרכוש את הקלטות שלו על העצמה אישית בכמויות גדולות. טוני רובינס המשיך להוציא פרסומות, ובשנת 1991, למעלה מ-100 מיליון אמריקאים נחשפו אליהן במדיות השונות.

בשנת 1997, רובינס השיק את סמינר “אקדמיית המנהיגות”, והוא מעביר הרצאות על הצלחה ומנהיגות עד היום. הפרסום שלו וההצלחה של רובינס בתחום ההתפתחות האישית הביאו אותו להיות יושב ראש של חברה שבבעלותה 40 חברות פרטיות שמוכרות יחדיו מוצרים ושירותים בשווי של למעלה מ-5 מיליארד דולר בשנה.

עבור הישגיו, טוני רובינס זכה בתואר של אחד מ”50 אנשי העסקים האינטלקטואליים בעולם” על ידי חברת ייעוץ “אקסנצ’ר”, בתואר של אחד מ”200 הגורואים בעולם העסקים” על ידי אוניברסיטת הרווארד, ובתואר אחד משש מנהיגי העסקים של העולם” על ידי “אמריקן אקספרס”.

השער של המגזין הנוגע “פורטון” בשנת 2014 הציג את רובינס, המרצה המבוקש כונה “הלוחש למנכ”לים”. ואם זה לא מספיק, רובינס קיבלת את התואר אחד מ”האנשים החזקים ביותר בעולם הפיננסיים” שנתיים ברציפות.

במהלך ארבעת עשורי הקריירה של טוני רובינס, הוא חיבר 6 רבי מכר, והעביר סדנאות אימון אישי בהן הוא מייעץ כיצד להשיג הצלחה מתמשכת לאורך החיים. עד היום, למעלה מ-4 מיליון אנשים נכחו בהרצאות החיות של רובינס, וזה לא פלא לאור העובדה ששיטות ההדרכה שלו הוכחו כבעלות אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד במגוון תחומים.

כיום רובינס עובד עם אנשי עסקים ומאמנים אישיים בתחום ההתפתחות האישית וההצלחה, והוא גם תורם מזמנו וכספו לעמותות שונות המסייעות לאנשים שחווים קשיים אישיים בחייהם – מה שנתפס בעיני רבים כאחד ההישגים המשמעותיים שלו.

תכנים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *