מרצה להתפתחות אישית ואחד הנואמים הטובים בעולם

מאז כניסתו לעולם של שיפור עצמי, ג’ים רון עבד ללא לאות בניסיון לעזור לאנשים מסביב לעולם. נקודת המבט הייחודית שלו, בתור אדם שגדל בעוני והצליח בבגרותו בצורה מסחררת, השפיעה על חייהם של מיליוני אנשים שניזונו ממילותיו של רון.

כדי להעניק לאנשים את הכלים הנכונים להגיע להישגים שהם שואפים אליהם, ג’ים רון כתב ספרי העצמה והגשמה עצמית, וכן העביר סמינרים שהכילו את התובנות הייחודיות שלו על החיים ועל הצלחה. במשך 39 שנים, מילותיו של רון הגיעו לאוזניהם של למעלה מ-4 מיליון אנשים – הישג שהקנה לו את פרס CPAE בשנת 1985 מ”איגוד הנואמים הבינלאומי”.

כחלק מהמסע הפתלתל של ג’ים, הוא כתב 25 ספרים, וכן הקליט ספרי אודיו הנוגעים בנושאים של התגברות על מכשולים והשגת יעדים. הניסיון העשיר והישגיו חסרי התקדים של ג’ון זיכו אותו בפרסים רבים, כולל פרס “אמן ההשפעה” היוקרתי. בעת קבלת הפרס, הקהל, אשר כלל 2,500 אורחים, נשאל האם ג’ים השפיע עליו. השאלה גרמה להנפה של למעלה מ-1,800 ידיים באוויר שהביעו את השפעתו של האדם הייחודי הזה.

כיום, ג’ים רון נחשב לאחד מאבות האימון האישי אשר זרע זרעים וניתב את הדרך למאמנים מכל רחבי העולם שאימצו את משנתו. הודות ליכולת הסיפור הכובשת של ג’ים וההישגים הייחודיים שהגיע אליהם מאז ילדות צנועה בתור נער חווה עני, אנשים מכל רחבי העולם מצאו לא רק נחמה במילותיו, אלא פתרונות מעשיים לבעיות מהותיות.

השפעתו של ג’ים ניכרת עד היום, וניתן למצוא כיצד משנתו השפיע על חלק מהנואמים הגדולים ביותר כיום, כמו בריאן טרייסי, ג’ייק קנפילד, אנתוני רובינס, ועוד. ספרו הנודע – “12 עמודים של הצלחה” הפך להיות עמוד התווך של הרצאות “12 עמודים” שהפכו להרצאות מוטיבציה למנהיגות.

לאחר מותו של ג’ים בשנת 2009, מורשתו של ג’ים רון ממשיכה להדהד ולהשפיע על אנשים בכל רחבי העולם. יכולת ההנהגה והדיבור הכובש של ג’ים יזוהו איתו תמיד, ורעיונותיו ממשיכים לעבור הלאה בסדנאות “12 עמודים” אשר מהוות הצלחה מסחררת במדינות רבות.

תכנים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *