בריאן טרייסי – האיש שיגרום לכם להיות ממוקדים בהצלחה

למרות ילדות לא פשוטה כילד עני שהסתבך בלא מעט צרות, בריאן טרייסי הפך להיות אחד האנשים המצליחים בארצות הברית, כמנכ”ל של שלוש חברות המחוללות רווחים של מיליוני דולרים. הפילוסופיה הייחודית של טרייסי הפכה אותו להיות בעל השפעה על חייהם של אנשים רבים השואפים להישגים והצלחה בחייהם: “קראו, הקשיבו, למדו ללא הרף, וצמחו. אתם יכולים ללמוד כל דבר אם באמת תרצו בכך” הוא אחד הציטוטים המפורסמים ביותר של טרייסי המסכם את ראיית העולם שהוא מפיץ.

קישור לספרים עם תרגום לעברית של בראיין טרייסי

קישור לספרים מוקראים באנגלית של בראיין טרייסי (מומלץ מאוד מניסיון)

טרייסי לא רק מפיץ את האמרה הזו, אלא מיישם אותה במשך שנים רבות: הוא קורא במשך שלוש שעות בכל יום, וקרא עד כה למעלה מ-6 אלף ספרים. טרייסי פיתח את התורה שלו בתור נער בעייתי וחסר מטרה שרצה יותר מחייו. כדי לשנות את חייו, טרייסי החל לנקוט במדיניות של “ללא תירוצים, שהוא מעביר גם לאוהדיו. הספר הנודע שלו נשא את אותה כותרת נמכר במיליוני עותקים ברחבי העולם.

לפי בריאן טרייסי, הסוד האמיתי להצלחה הוא למידה בלתי פוסקת, וכחלק מהפילוסופיה הזו, הוא למד נושאים מגוונים בכלכלה, התפתחות אישית, היסטוריה, ופילוסופיה עסקית. לכן, אין זה פלא שאחד מהישגיו של טרייסי הוא המומחיות שפיתח בכל התחומים הללו.

כדי לסייע לאחרים, בריאן טרייסי מעביר סדנאות לרבע מיליון אנשים בכל שנה, והוא הפך לנואם מרכזי כנסים וסדנאות להתפתחות אישית והצלחה. גורו ההצלחה שבנה את עצמו הפך גם להיות יועץ בכיר ליותר מאלף חברות ברחבי העולם שלמדו ממנו רבות על המפתחות להצלחה.

טרייסי נוקט במדיניות הצלחה חסרת פשרות לפי אנשים צריכים ללמוד, להתפתח, לפתח ביטחון עצמי, להציב לעצמם מטרות, ולשנות את אופן החשיבה שלהם כדי להגיע למטרותיהם. כיום טרייסי הוא המנכ”ל של חברה משלו – “בריאן טרייסי בינלאומי” שבה הוא עוזר לחברות ואנשים פרטיים להתפתח בצורה חסרת תקדים עד שהם מגיעים למטרות שלהם.

בנוסף, בריאן טרייסי הוא סופר נודע שחיבר למעלה מ-45 ספרים שתורגמו ליותר מ-12 שפות, וסייעו לאנשים להגיע להצלחה. בנוסף, טרייסי הפיק למעלה מ-300 ערכות למידה באודיו ווידאו והוא אפילו פתח אוניברסיטה שבה תלמידים לומדים כיצד להגיע להצלחה ולעצמאות כלכלית בדרך הטובה ביותר.

לאתר של האדם המיוחד ומלא ההשראה – בראיין טרייסי:

https://www.briantracy.com/

תכנים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *