קצת עלינו

דף הפייסבוק: לחץ כאן!
אחנו בICAST: לחץ כאן!

מרב הדר:
ילידת 77, אמא לשחר, נעה ואביתר נשואה לאליהו., B.Sc. במדעי החיים באוניברסיטה העברית בירושלים.עובדת בתחום ציוד רפואי בחדרי ניתוח.
ירושלמית דור שביעי.קוראת, והמון: מאיר שליו, עמוס עוז, תנ"ך....אוהבת את הארץ ומשתדלת לטייל.סרטים מצוירים ובעיקר את pinky and the brain.
אוכלת את הקרמבו בלי העוגיה, מתחילה עם הלבן.

רפי ארזי:
בעל תואר ראשון במתמטיקה ואוקיאנוגרפיה, משלים עוד תואר במדעי המחשב. אב לשנים, נלחם, לעתים בהצלחה, בערימות ענק של כביסה, כלים וחיתולים. חובב צלילה, שמש וטיולים ומאמין נלהב במפלצת הספגטי המעופפת. לא ממש אוכל קרמבו אבל מתבייש להודות שלא יחשבו שאני לא פטריוט.


גיא אייל:
יליד 76, אבא לשתי בנות וכלבה, תואר שני בפיזיקה יישומית, עובד כמהנדס מערכות אופטיות - מסוגים שונים לאורך הקריירה. קורא - לא מספיק (כי זה אף פעם לא מספיק) בעיקר באנגלית,
עוסק באומנויות לחימה שונות לאורך השנים בשעות הפנאי (גם זה - לא מספיק).
חובב מתח ופנטזיה מכל הסוגים,
ולאחרונה מקפיד (שוב, לא מספיק) לצפות עם הבת הגדולה ב"היה היה" וב"החיים". אוכל את הקרמבו חלק-חלק: קודם הבסקוויט, אח"כ התוך הלבן ובסוף ציפוי השוקולד. מעניין על איזה תסביך זה מראה...


אלעד טורצ'ין:
יליד ארץ ישראל, אבא לאחד (דג אחד), אוהב ביולוגיה- חוקר את מחלת הדיכאון במכון ויצמן, ואוהב תיאטרון- מביים את "פופר" חנוך לוין. בשעות הפנאי מתעסק בטכנולוגיה, מדעים, בישול-כן אני גבר מבשל, קסמים ומתאמן בחדר כושר.
אוהב את ספריו של אילן הייטנר, אבל מעריץ תמיד את התנ"ך.
אני אוכל את הקרמבו מלמעלה למטה- שוקולד, קצפת ביסקוויט. ובסוף כמובן שוקד ביישור הנייר כסף (עד שהוא נקרע ואז אני אוכל עוד אחד).- וכן זה עושה אותי מאושר לקבל קרמבו עטוף ב-2 שכבות נייר כסף.

נעה ושחר-"ילדים חושבים על..."
נעה הדר, בת 7. לומדת בכיתה ב' 2 בבי"ס אוולינה דה רוטשילד.
אוהבת ללמוד על גוף האדם. בקרמבו אני הכי אוהבת את הממרח. אוכלת את הקרמבו קודם מהעוגיה, בביס אחד, אח"כ את השוקולד עם הקצפת.

שחר הדר, בת 8 , לומדת בכיתה ג' 3 בבי"ס אוולינה דה רוטשילד .
אוהבת לקרא ספרים מרתקים בעיקר הארי פוטר ואגדות.בקרמבו אוהבת הכי את החלק הלבן ואוכלת קודם את העוגיה אח"כ את הלבן ובסוף את השוקולד.
ברק צוברי "פילוסוף הבית":
גר בירושלים. בן כך וכך שנים, בממוצע 6-7 שנים יותר מאיך שאני נראה. עובד במחשבים וחופר בשעות הפנאי.
בפינה הזו  שניתנה לי אנסה לפתח במשך X דקות רעיון או מושג שקשור בדרך זו או אחרת לדמות שעליה הפודקאסט נעשה. אשתדל להתעסק יותר בחשיבה ובתכנים ולא במי אמר מה ומתי, אלא אם כן זה ממש חשוב ובולט. ניקח מושג או רעיון, נפרק אותו לגורמיו, נשקיף עליו מזוויות שונות ומענינות, ונשאיר לעצמינו כמה ממתקים בצורת הרהורים פתוחים לחשיבה. אז יאללה, תביאו אתים, חופרים...?